Задля збереження життя та здоров’я громадян рятувальники організували широкомасштабне відпрацювання громади

Задля збереження життя та здоров’я громадян рятувальники організували широкомасштабне відпрацювання громади

Зменшити кількість загиблих та травмованих на пожежах, а також кількість самих загорань рятувальники намагаються різноманітними способами, один із яких – проведення комплексних пожежно-профілактичних відпрацювань. Об этом сообщает cossackland.in.ua со ссылкой на СМИ.

14 серпня фахівці ДСНС провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Великочернігівського старостинського округу. Проведення заходу саме на території даної громади перш за все спричинене тим, що нещодавно у с. Велика Чернігівка на пожежі у приватному житловому будинку загинуло дві особи, — повідомляє У ДСНС України у Житомирській області.До відпрацювання рятувальники залучили фахівців районного відділу освіти, управління праці та соціального захисту населення, служби у справах дітей, медичних працівників, правоохоронців та журналістів. Сільська рада залучила працівників газової служби та енергетиків.


Із числа вищезгаданих посадовців було створено кілька груп та за їх участі проведено комісійні обстеження житлових будинків мешканців сіл Велика Чернігівка, Мала Чернігівка та Богданівка. Особлива увага приділялася одиноким хворим людям, інвалідам, багатодітним сім’ям та особам категорії ризику. Таким людям не в змозі самостійно попіклуватися про безпеку газового та електрообладнання. Натомість фахівці ДСНС можуть не озброєним оком помітити небезпечні недоліки та допомогти їх швидко усунути.Зокрема, 85-річна Наталія Семенівна вже давно проживає одна. У свій поважний вік вона ще досить вправно збирає дрова та розпалює ними грубу. Однак її ліжко стоїть занадто близько до груби і жарини з топки можуть вилетіти на нього та спричинити пожежу. Рятувальники пояснили бабусі про можливі наслідки та переставили ліжко на безпечну відстань. Виявлені в оселях селян порушення правил влаштування електромережі та газового обладнання усувалися одразу газовиками та енергетиками


Кожному з господарів вручалися пам’ятки безпеки, в яких зазначені основні порушення, що допускаються при влаштування та експлуатації електрообладнання й печей. Також під час рейду наголосили на обережному поводженні з вогнем та недопущенні пожеж через дитячі пустощі. Окремо цього дня селяни змогли отримати консультації з питань пожежної безпеки під час візиту рейдовиків до адмінбудівлі старостинського округу.
Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/zadlya-zberezhennya-zhittya-ta-zdorovya-gromadyan-ryatuvalniki-organiz-10915566.html”

ТОП новости

Вход