У Ніжині засудили крадіїв готівки з банкоматів

крадії, банкомат, прокуратура, суд

крадії, банкомат, прокуратура, суд Об этом сообщает 1ubd.com со ссылкой на СМИ.

крадії, банкомат, прокуратура, суд
В Ніжинському міськрайонному суді Чернігівської області завершився розгляд справи за обвинуваченням двох осіб, визнаних винуватими у крадіжках грошових коштів з банківських автоматів самообслуговування.
Прокурором у суді доведено, що один з обвинувачених використовував шкідливе програмне забезпечення, за допомогою якого отримував інформацію про кількість та номінали грошових купюр, які містяться у банкоматах.
Доступ до операційної системи банківського автомату зловмисник отримував після запуску такого програмного забезпечення, що дозволяло забирати усю наявну готівку.
Відтак, чоловік здійснив 2 крадіжки грошей з банкоматів, які належать ПАТ КБ «ПриватБанк» на загальну суму 198 тис₴ Інші 4 злочинні спроби не були доведені до завершення з причин, що не залежали від волі обвинуваченого.
Крім того, до одного зі своїх злочинних планів чоловік залучив 64-річного спільника, з яким вони разом викрали з банкомату у м. Ніжин 450 тис₴
Загалом, з банкоматів самообслуговування у м. Чернігові, м. Ніжині та м. Мена викрадено грошових коштів на загальну суму 648 100₴
Вироком суду одного з обвинувачених за інкриміновані кримінальні правопорушення засуджено до 5 років позбавлення волі, іншого – до 4.
Наразі, вирок законної сили не набрав.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області Додати в:

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/116149”

ТОП новости

Вход