У Львові на вулиці Зеленій обмежують рух транспортних засобів

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт сьогодні, з 12.00 год, і до 1 серпня 2019 року буде обмежено рух транспортних засобів на вул. Зеленій.

Організація дорожнього руху при проведенні дорожньо-ремонтних робіт на вул. Зеленій (від вул. Зелена, 261 до житлового масиву "Пасічний"


ЛКП ʺЛьвівавтодорʺ відновлює дорожньо-ремонтні роботи по вул. Зеленій (від будинку № 261 до житлового масиву ʺПасічнийʺ). Об этом сообщает info-crimea.in.ua со ссылкой на СМИ.


Роботи виконує ТзОВ ʺОнурʺ. Об’їзд дороги відбуватиметься згідно з розробленою тимчасовою схемою організації дорожнього руху.


Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням необхідних ремонтних робіт.


Нагадаємо, капітальний ремонт дороги від вул. Зелена, 261 до житлового масиву ʺПасічнийʺ розпочалися минулого року. У зимовий період роботи були призупинені.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_na_vulytsi_zeleniy_obmezhuyut_ruh_transportnyh_zasobiv_310351.html”

ТОП новости

Вход