Олена Розвадовська: "ФБ нагадав пост річної давнини! Історія розмінування..."

Олена Розвадовська в facebook:

ФБ нагадав пост річної давнини! Об этом сообщает nonews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Історія розмінування автобуса руками контролера.

Вчорашня поїздка в 114 автобусі міста Києва вкотре довела, що за два роки війни частина громадян не готова до ... адекватного захисту свого життя та життя оточуючих від можливих замахів.

Усе, що ми навчилися робити, то це реагувати на залишені речі в громадських місцях, а от що робити з такими речами після їх виявлення - знають одиниці. Ми не беремо до уваги тих, хто пройшов бойові дії.

Так от, час пік, забитий 114 автобус, чоловічий голос з кінця автобуса - Кондуктор, можете подойти на заднюю дверь

А далі картина маслом. Автобус зупиняється на зупинці громадського транспорту і з дверей автобуса просто вилітає чорний пакет в якому знаходиться порожня коробка. Цей пакунок летить під колеса дитячого візочка і шокована мама лише встигає відскочити на півметра назад. Пакунок падає в двох метрах від автобуса просто в натовп і ніхто не може зрозуміти, що сталося.

На моє питання, про адекватність дій дорослого чоловіка отримала відповідь, що таким чином, зафутболивши пакунок на два метри від автобуса під колеса дитячого візочка, кондуктор хотів врятувати життя пасажирів автобуса.

Я не стала загострювати увагу на радіусі ураження, на дитині, на всьому іншому, але вкотре переконуюся, що в нашій країні мають примусово вводити нормальну цивільну оборону, яка б до автоматичності доводила порядок дій громадян під час таких ситуацій, адже хибною поведінкою можна не лише загубити своє життя, але й життя тих, хто опинився поруч з такими людьми.

ТОП новости

Вход